تبلیغات
مسجد نال سر - نیمه شعبان امسال
باور داریم: هر کجا که هستیم، هر کسی که هستیم، قبل از هر چیزی، قبل از هر تعلقی، یک ایولی هستیم.

نیمه شعبان امسال

یکشنبه 17 خرداد 1394 12:54

نویسنده : حامد ملائی (علی محمد)
امسال هم خودمون رو رسوندیم. ساعت 9/30 شب رسیدم ایول . اولش فک کردم مراسم رو به اتمام هست، اما تازه شروع شده بود (حتما به خاطر بلندای روز بود). امسال به نسبت سال های قبل خلوت تر بود که احتمالا به خاطر فصل امتحانات و شاید مسافرت دوستان بود (دلیل دیگه ای به ذهنم نمی رسه) و به خاطر یکی دو مورد کمتر چراغونی شده بود.
همین که غریبه هایی نبودند که مجبور بشیم جلوشون مراعات کنیم مراسم رو قشنگ کرده بود. جو صمیمی تر بود و گپ و گفت ها قشنگ تر. البته بچه های طبقه بالا زیادی شیطونی می کردن. به نظر من باید تحمل بشن، همونطور که ما تحمل شدیم.
مجری مراسم هم علی اصغر آقا رجبی (علی محمد) بودند که یک عکس مخصوص هم از ایشون در سورت گرفتم (فردای بعد مراسم) که در طی چند روز آینده میزارم تو وبلاگ. خداروشکر. ما ک راضی بودیم. خدا هم راضی باشه. البته یه تیکه به خاطر عدم به روز رسانی وبلاگ به ما انداختند که ما هم با گذاشتن عکس مخصوص ایشون جبران می کنیم. البته یک سوال مخصوص از علی اصغر آقا: اون سوالی که فک کنم راجع به یه دعا پرسیدین و مخاطبتون بچه ها بودن، نه! خدائیش یه خورده سخت نبود؟ سخنران مراسم هم علی آقا اسماعیلی بودن که بعد یک دوره کم حضوری خوشبختانه داره حضورشون تو مجالس پررنگ تر میشه. محرم پارسال و نیمه شعبان امسال و انشاالله ماه رمضون امسال و ... . اصلا اگه همه باشن قشنگ تر میشه.
امسال هم قسمت نبود گزارش تصویری بزاریم. البته یه چن وقتی هست که این توفیق از من گرفته شد. بچه هایی که عکس انداختن خواهشاً یه چن تایی رو بزارن تو وبلاگ ( البته می دونم که نمیذارن ها).
خدا قسمت کرد ک امسال یه جایزه یی بگیریم. بچه های دیگه هم جایزه گرفتن که فردا شبش تو مسجد به بچه ها اهدا شد که جلد و سایز همه جایزه ها شبیه به هم بود که احتمالا محتویاتش هم شبیه به هم بود.
شام ک آبگوشت و کوبیدش بود رو هم آخر مراسم دادن که جا داره در اینجا
از طرف همه ی حاضرین از همه دست اندرکاران این قسمت تشکر ویژه داشته باشم. اصلا کلا غذاهای مجالس مون خوشمزه میشه.
امسال هم قاسم آقا رجبی (اسحاقعلی) حضور نداشتند. فک کنم تا دیر نشده باید کاری کرد. این پسر داره از دست میره هااا. البته بعد از چند سال آقای حسین رجبی تو مراسم امسال شرکت کردند که باید به فال نیک گرفت. انشاالله حتماً سوءتفاهمات برطرف شد. خداروشکردیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 17 خرداد 1394 13:37